18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада з питань розвитку сільської медицини за участі Президента України

 12.09.2017

Керівники обласних та районних лікарень, Центрів ПМСД, 11 вересня 2017 року, представляли Львівщину на нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка. Було презентовано Ініціативу Президента щодо розвитку сільської медицини.

Основні положення Ініціативи Президента: інвестиції в медичну інфраструктуру (амбулаторії, автотранспорт, медичне обладнання), залучення лікарів в сільську місцевість та впровадження телемедицини.

Важливим є те, що реалізація Ініціативи підкріплена фінансуванням. В бюджеті вже передбачено 4 млрд.грн.

Найближчим часом Президентом України буде внесено до Верховної Ради відповідний законопроект.

 

Виступивши на нараді, Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, озвучила деякі проблемні питання. Зокрема, було звернено увагу на якість доріг, забезпеченість транспортом служби екстреної медичної допомоги та сімейних лікарів, зв’язком, впровадження електронної медицини, важливість престижності професії лікаря і соціальний статус медиків, а також питання, що стосуються розширення програми "Доступні ліки" та аптечної мережі в сільській місцевості.

Відео наради можна переглянути за посиланням.


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua