19 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулось чергове відкриття Міжрайонного скринінгового центру

 08.09.2017

8 вересня 2017 року у Червоноградській центральній міській лікарні відкрили черговий Міжрайонний скринінговий центр. Відкриття центру відбулося за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак, міського голови Червонограда Андрія Залівського, представників світового банку та адміністрації лікарні.

 

Скринінговий центр в Червонограді обслуговуватиме Кам’янко-Бузький, Радехівський, Сокальський райони та м. Червоноград.

«Це один із шести центрів у Львівській області, які створені завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Світового банку та Департаменту охорони здоров’я ЛОДА. Все необхідне обладнання вже є, тепер справа за самими жінками. Вони мають знайти час та бажання подбати про себе і подбати про своє здоров’я», - зауважив Олег Синютка.

«Обстеження дозволить виявити жінок, які мають найвищу вірогідність захворювання на рак, з метою його попередження. Адже рання діагностика, попередження та своєчасне лікування – надзвичайно важливі для збереження життя жінок», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Нагадаємо, скринінговий центр забезпечений цифровим мамографом, сучасним УЗД апаратом, кольпоскопом та гінекологічним кріслом, мікроскопом та комп’ютерною технікою для ведення електронного реєстру. У центрі забезпечено повний цикл ведення електронної медичної картки пацієнта безпосередньо з робочих місць реєстратора, гінеколога, лікаря УЗД, цитолога, рентгенолога та лікаря мамолога.

Загальна вартість поставленого обладнання становить 9,8 млн. грн. Також для забезпечення потреб гінекологічного скринінгу поставлено 22 тис. гінекологічних щіточок та 7 тис. комплектів для огляду на суму 246,36 тис.грн.

За кошти обласного бюджету (Програма боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017-2020 роки) для амбулаторій загальної практики сімейної медицини придбано компютерну техніку, в тому числі для потреб Сокальського району 11 комп’ютерів на суму 165,0 тис.грн.

Однією з найчастіших причин смерті серед жіночого населення в світі є рак молочної залози. Кожні півгодини в Україні одна жінка дізнається, що у неї рак молочної залози. Найвища захворюваність серед жінок – від 45 до 65 років, а регулярна мамографія у такому віці виявить захворювання на початковій стадії.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua