18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Стартував міжнародний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги Львів-2017

 06.09.2017 

На базі відпочинку «Перлина Львова» (смт. Брюховичі) розпочався Відкритий міжнародний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги Львів-2017, який буде тривати до 8 вересня.

Організатори заходу - департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Співорганізатори – Спілка працедавців екстреної медицини України, Спілка працедавців екстреної медицини Польщі та Служба екстреної медичної авіації Польщі.

Відкритий міжнародний чемпіонат із екстреної медичної допомоги Львів 2017 – це регіональні професійні змагання фахівців із медицини невідкладних станів. Мета змагання – підвищення кваліфікації медичного персоналу виїзних бригад екстреної медичної допомоги, які щоденно працюють на території міста Львова і області, шляхом відпрацювання низки клінічних завдань з реальним об’єктивним оцінюванням рівня фахових вмінь й детальним розбором помилок.

Серед запрошених гостей були присутні директори й головні лікарі центрів ЕМД України (з Сум, Харкова, Тернополя, Івано-Франківська, Ужгорода, Луцька, Рівного) госпіталю Державної прикордонної служби, з Польщі (Краків, Щецін, Варшава) та Чехії (Градец Кралови).

Захід об’єднав 15 команд медиків з різних областей України, Польщі та Чехії.

Для учасників змагань заздалегідь продумані етапи згідно базових та заавансованих протоколів медичного порятунку за рекомендаціями Американської Асоціації Серця та Європейської Ради Ресусцитації. Судді оцінюватимуть якість надання медичної допомоги потерпілим за сучасними міжнародними критеріями. Кожна команда отримає певну кількість балів, що підсумовуватимуться лише після всіх етапів змагань, таким чином визначаться переможці.

 «Концепція навчань полягає в тому, що організатори моделюють ситуації, наближені до реальних, відпрацьовуватимуться різні випадки, що загрожують життю та здоров’ю людей. Бажаю усім хорошої конкуренції, нехай переможе сильніший», - розпочав генеральний директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський.

«Маю велику честь від облдержадміністрації та департаменту привітати вас з корисною та цікавою подією, що відбуватиметься впродовж трьох днів – відкритий чемпіонат бригад ЕМД. Ця служба є надзвичайно важливою і без її існування жоден мешканець не зможе отримати допомоги. Але для того, щоб вона ефективно працювала, персонал має бути кваліфікованим та фаховим. Чемпіонат - одна з форм навчання, безцінна можливість здобути новий досвід та обмінятися практичними навичками. Сподіваюсь на нові контакти. Бажаю дістати максимум задоволення від участі в чемпіонаті. Нехай перемагає дружба», - зазначила Ірина Микичак.

До привітань учасників долучилися голова постійної комісії ЛОР з питань охорони здоров’я та материнства Михайло Гичка, директор Харківського центру екстреної медичної допомоги, головний суддя змагань Віктор Забашта, проректор з лікувально-профілактичної роботи ЛНМУ імені Данила Галицького Андрій Базилевич, доцент ЛНМУ імені Данила Галицького Наталія Іжицька та інші.

Нагадаємо, перед відкриттям чемпіонату відбувся брифінг для команд з Марціном Підгурським, заступником директора Служби екстреної медичної авіації Польщі. Команди були ознайомлені з правилами змагань, проведено жеребкування та видані відповідні документи. Також було наголошено, що додаткові бали будуть надаватися за командну комунікацію.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua