29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Дрогобич отримав новий сучасний рентгенкомплекс

04.09.2017

Сьогодні, 4 вересня 2017 року, у Дрогобицькій міській лікарні №1 вібдулось урочисте відкриття оновленого кабінету рентгендіагностики. Подарунком від уряду Японії для мешканців Дрогобиччини став новий рентгенапарат Toshiba MRAD 50S. Це сучасний рентгенкомплекс з цифорвою обробкою даних, загальна вартість якого становить понад 2 млн грн.

На відкритті були присутні заступник міністра МОЗ України Роман Ілик, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ірина Микичак,  міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Василь Качмар, начальник відділу охорони здоров'я Володимир Чуба, медичні працівники на чолі з керівником лікарні Володимиром Бігуняком.

За допомогою нового сучасного обладнання, результати обстеження можна отримати за лічені секунди. Даний вид обстеження не потребує застосування рентгенівської плівки, що сприяє швидкому формуванню медичного висновку.

«Поступове оновлення матеріально-технічної бази лікарень міста Дрогобича сприятиме формуванню довіри пацієнтів до медичного персоналу, окрім того, ці позитивні зміни сприятимуть якісному обстеженню пацієнтів», - зазначив начальник відділу охорони здоров'я Володимир Чуба.

Міський очільник, Тарас Кучма подякував усім пристунім за те, що активно долучилися до закупівлі обладнання та підтримують зміни у медичній галузі Дрогобича. 

Голова ЛОДА Олег Синютка подарував працівникам рентгенологічного кабінету комп'ютерне обладнання, яке дозволить архівувати базу даних, здійснювати запис на портативні інформаційні носії та оперативно передавати інформацію.

Делегація посадовців відвідала центр гемодіалізу Львівської обласної клінічної лікарні та Міжрайонний скринінговий центр, розташований на базі Дрогобицької міської лікарні №3.

«Як рентгенівський кабінет, так і скринінговий центр, який відкритий завдяки реалізації Проекту Світового банку спільно з МОЗ, облдержадміністрацією та Департаментом охорони здоров'я зроблять діагностику для пацієнтів Дрогобиччини доступнішою та якіснішою», - наголосила Ірина Микичак.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua