04 грудня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Сучасні заклади охорони здоров'я відкрили у Сокальському районі

 23.08.2017

21 серпня у с. Двірці відбулося урочисте відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а в с. Муроване – ФАПу. У відкритті медичних закладів взяли участь народний депутат України Олег Мусій, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, сільські голови Двірцівської та Мурованської ради Надія Стрілець та Іван Василишин, а також працівники вище згаданих медичних установ.

Обидва заклади охорони здоров'я вдалось відкрити завдяки спільним зусиллям громади та усіх гілок влади. Реконструкцію амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Двірці було реалізовано в рамках обласного конкурсу мікропроектів. А ремонт Мурованського ФАПу проведено в рамках реалізації проекту місцевої громади «Інноваційне енергозбереження у ФАПі с.Муроване», який реалізовано за програмою ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ».

"Приємно, що сільські медичні заклади отримали «нове життя», а мешканці матимуть куди звертатися за медичною допомогою. Адже для сіл, які віддалені від райцентру, це дуже важливо", - зазначив Роман Швед. 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua