04 грудня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Дрогобицькому та Стрийському протитуберкульозних диспансерах відбулись моніторингові візити

 14.08.2017

На Львівщині 9-10 серпня 2017 року, в рамках реалізації Проекту «Challenge TB», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбулися моніторингові візити до Дрогобицького та Стрийського протитуберкульозних диспансерів. Медичні заклади відвідали: консультант Проекту з питань інфекційного контролю Г. Дараган, фахівці КУ ЛОР ЛРФПЦ та ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

 

В ході візитів пройшли робочі зустрічі з керівним складом закладів, були обговорені проблемні питання та розглянута відповідна документація з питань інфекційного контролю, проведена оцінка ефективності роботи бактерицидних ультрафіолетових ламп за допомогою УФ-радіометру «Тензор-71» та надані практичні рекомендації щодо їхнього раціонального використання. Також була проведена оцінка існуючого стану впровадження заходів інфекційного контролю в структурних підрозділах, обговорені шляхи вирішення оптимальної реконструкції відділень, надані рекомендації щодо медично-технічних вимог до механічної припливно-витяжної вентиляції та шаф біологічної безпеки у бактеріологічній лабораторії КЗ ЛОР «Дрогобицький протитуберкульозний диспансер».

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua