29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Дрогобицькому та Стрийському протитуберкульозних диспансерах відбулись моніторингові візити

 14.08.2017

На Львівщині 9-10 серпня 2017 року, в рамках реалізації Проекту «Challenge TB», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбулися моніторингові візити до Дрогобицького та Стрийського протитуберкульозних диспансерів. Медичні заклади відвідали: консультант Проекту з питань інфекційного контролю Г. Дараган, фахівці КУ ЛОР ЛРФПЦ та ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

 

В ході візитів пройшли робочі зустрічі з керівним складом закладів, були обговорені проблемні питання та розглянута відповідна документація з питань інфекційного контролю, проведена оцінка ефективності роботи бактерицидних ультрафіолетових ламп за допомогою УФ-радіометру «Тензор-71» та надані практичні рекомендації щодо їхнього раціонального використання. Також була проведена оцінка існуючого стану впровадження заходів інфекційного контролю в структурних підрозділах, обговорені шляхи вирішення оптимальної реконструкції відділень, надані рекомендації щодо медично-технічних вимог до механічної припливно-витяжної вентиляції та шаф біологічної безпеки у бактеріологічній лабораторії КЗ ЛОР «Дрогобицький протитуберкульозний диспансер».

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua