29 вересня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Підопічні Мобільного хоспісу для дітей відвідали дельфінарій у Трускавці

10.08.2017

Паліативний догляд починається тоді, коли вже всі види лікування стають неефективними, і починають відмовляти життєво важливі органи. Метою такого догляду є максимальне полегшення фізичних і моральних страждань хворого. Також ця допомога включає задоволення не менш важливих потреб - психологічних, соціальних, духовних. В паліативному догляді першочерговою метою є не стільки продовжити життя, як зробити його частину, що залишилася, якомога більш комфортною і значущою.
8 серпня 2017 року восьмеро маленьких пацієнтів Мобільного хоспісу для дітей Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру разом з батьками відвідали дельфінарій "Оскар" у місті Трускавець.

Захід був спонсорований громадянином Нідерландів Пітом Спайкерсом. Це був чудовий день, що сповнив серця дітей позитивними емоціями, а батьків розчулив щирістю, відкритістю та готовністю допомагати і підтримувати.

Варто відзначити чудову організацію заходу, забезпечену адміністрацією дельфінарію «Оскар», розміщення діток на спеціальних візочках, підготовлену можливість підключення до електроджерел життєво важливих апаратів.

Незважаючи на всю складність і відповідальність щодо безпечного перебування підопічних хоспісу в публічних місцях, за умови правильної організації, такі заходи здатні дарувати незабутні емоції і діткам, і батькам. Пам’ятаймо, що паліативні діти також мають право на радість, подорожі, ігри та яскраві моменти життя.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua