18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


VI Всесвітні Бойківські Фестини

 

З 2 по 6 серпня 2017 року в Турківському районі проводились VІ Всесвітні Бойківські Фестини.

 

 

Під час проведення даного заходу медична допомога надавалась 5-ма бригадами  лікарів зі спецавтомобілями:   

2 бригади Турківської КЦРЛ, 1 бригада Боринської КМЛ, 1 бригада Старо-Самбірської КЦРЛ, 1 бригада медицини катастроф підстанції Турка.  

Було розгорнуто медичний пункт з 2-ма стаціонарними ліжками, з усією необхідною медапаратурою, де надано  допомогу 102  пацієнтам. В бригаду входили: лікар-хірург, лікар-реаніматолог, лікар-терапевт, лікар-педіатр, фельдшери, медичні сестри.

 

 

Після завершення заходу зроблено моніторинг проведеної роботи. З аналізу видно, що у більшості випадків допомога надавалась учасникам заходу з артеріальною гіпертензією, захворюваннями серцево-судинної  системи та тепловими ударами. Один випадок – перелом гомілкової кістки. Після надання першої допомоги пацієнт реанімобілем доставлений до м. Львів для подальшого лікування.

 

Фестиваль «Всесвітні бойківські фестини» вперше організували 1992 року. За шість фестивалів Турківщину відвідали понад 900 тисяч людей.

 

 

 

 

 

 


 

Урочисті заходи цього року відбувалися під гаслом «Всесвітні бойківські фестини – у розбудові Української держави!»

Близько 25 тисяч гостей взяли участь у VI Бойківських фестинах.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua