24 серпня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Самбірщині відкрили оновлене Дублянське відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування

26.07.2017

Мешканці Львівщини мають велику потребу у реабілітаційному лікуванні, саме тому ведеться постійна робота над розширенням мережі реабілітаційних кабінетів і відділень. Важливо, щоби під час реабілітації суто медичні складові лікування поєднувались з якісним харчуванням і чистим повітрям, посилювались дбайливим доглядом медпрацівників і задоволенням від мальовничої природи та домашнього затишку.

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації наближає мережу реабілітаційних відділень до мешканців області. Якщо спеціалізовані клініки концентруються в обласному центрі, то відділення реабілітації орієнтуються на райони. До реабілітаційних відділень у Моршині, Соснівці, Східниці додалось відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування у с.Дубляни, що на Самбірщині. Проходити реабілітацію у нововідкритому відділенні на 40 ліжок зможуть мешканці довколишніх міст і районів: Самбірського, Старосамбірського, Дрогобицького та Турківського. Тепер людям не потрібно долати понад 100 км, аби отримати допомогу в профільній лікарні.
Директор департаменту охорони здоровя Ірина Микичак разом з головою постійної комісії з питань  охорони здоров’я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту Михайлом Гичкою, а також депутатами обласної ради та представниками місцевої влади привітали медичних працівників і громаду з радісною подією.


До відновлення відділення долучилися депутати обласної та Самбірської районної ради, представники об'єднаних територіальних громад, благодійники - придбано та передано апарат УЗД, автомобіль швидкої медичної допомоги та в партнерстві з організацією АДАЖ – ліжка, меблі та необхідну кількість комплектів постільної білизни.

Попереду ще дуже багато роботи з облаштування території, наповнення відділення сучасним обладнанням, освоєння сучасних методик лікування. Але є велике бажання місцевої громади, медичних працівників та, з іншого боку, потреба хворих людей, що допоможе спільно зробити добру справу для людей.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua