20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У львівському онкоцентрі встановлено нове обладнання

 12.07.2017

Сьогодні, 12 липня 2017 року у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі Микола Агабалов (компанія Siemens) представив можливості діагностичного обладнання, яке встановлено у рамках реалізації проекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Інженери компанії Siemens впродовж останніх двох місяців працювали над встановленням обладнання, зараз завершуються навчання лікарів на даному обладнанні.

Обстеження уже проводяться на УЗД-апаратах експерт-класу, комп’ютерному томографі, рентгенапараті, мобільному апараті С-арка та мамографах, в тому числі із стереотаксичною біопсією.

Відтепер регіональний онкоцентр оснащений дороговартісним обладнанням, яке дозволить вчасно діагностувати та ефективно лікувати хворих з онкопатологіями.

Компанія Siemens є одним з провідних виробників медичного обладнання, пропонує увесь спектр систем медичної візуалізацій для діагностики та терапії. Завдяки міжнародним процедурам закупівель проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» учасниками закупівель є іноземні компанії та виробники обладнання. Завдяки високій конкуренції та обґрунтованому вибору саме обладнання Siemens придбано для потреб онкологічної служби на Львівщині.

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua