18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Робоча нарада у представництві Світового Банку в Україні

 11.07.2017

Сьогодні, 11 липня 2017 року, у представництві Світового Банку в Україні відбулась робоча нарада за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки та директора департаменту охорони здоров’я Ірини Микичак. На зустрічі було презентовано і обговорено результати дослідження витрат закладів охорони здоров’я та кількісне обстеження надання послуг «Public Expenditure Tracking Survey (PETS) and Quantitative Service Delivery Survey (QSDS)».

Нагадаємо, навесні 2016 року за фінансування Світового Банку у Львівській та Полтавській областях розпочалась реалізація дослідження серед міських та районних  лікувально-профілактичних закладів первинного та вторинного рівня.

Перший етап дослідження полягав у проведенні опитування працівників установ та пацієнтів, які отримали амбулаторно-поліклінічну допомогу,  щодо задоволеності отриманими медичними послугами, яке здійснювалось Київським міжнародним інститутом соціології.

Другий етап - оцінка показників діяльності закладів охорони здоров’я шляхом аналізу структури прямих та непрямих видатків структурних підрозділів.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua