20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині пройшла Місія Світового банку

 11.07.2017

На підсилення напрямку громадського здоров’я в рамках проекту Світового банку та Швейцарського бюро співробітництва «Підтримка реформ і ефективного урядування у сфері охорони здоров’я в України» експерти Світового банку (глобальний лідер з питань ухвалення та реалізації наукових рішень Девід Уїльсон та спеціаліст Світового банку з моніторингу і оцінювання Ніколь Фрезер-Харт) відвідали заклади охорони здоров’я Львівської області.

Експерти Світового банку зустрілись з директором департаменту охорони здоровя Іриною Микичак, яка зазначила що співпраця з Світовим банком, зокрема, у галузі громадського здоров’я є надзвичайно важливою. В рамках реформування системи охорони здоров’я у Львівській області працюватиме центр Громадського здоров’я, робота якого повинна базуватись на ефективних світових практиках.

Впродовж 5-7 липня 2017 року Девід Уїльсон та Ніколь Фрезер-Харт знайомились із роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Краковець (Яворівський р-н), Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, ендокринологічного центру, кардіологічного центру, онкологічного центру, а також Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Ніколь Фрезер-Харт також зустрілась із медичними статистами Львівського обласного медичного інформаційно-аналітичного центру та ознайомилась із наявними статистичними даними галузі охорони здоровя Львівської області.

Фахівці відвідали заклади охорони здоров’я Львівської області, щоб зібрати наявні дані для аналізу на основі каскадного підходу по 4-ох напрямках неінфекційних захворювань (цукровий діабет, гіпертензія, рак грудної залози та шийки матки) та визначити ефективні інтервенції для надання допомоги при даних недугах.

Керівники закладів охорони здоров’я, які відвідали експерти Світового банку, надали повне сприяння та увесь необхідний обсяг даних для проведення глибинного аналізу надання медичних послуг крізь призму каскадного підходу.

Довідково:

Громадське здоров’я - це попередження захворювань, збільшення тривалості життя, зміцнення здоров'я шляхом організованих зусиль суспільства і є одним з пріоритетних напрямів систем охорони здоровя розвинених країн світу. Розвиток громадського здоров’я в Україні входить у заходи з реформування системи охорони здоров’я.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua