24 серпня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» продовжив свою роботу у Самбірській та Старосамбірській ЦРЛ

 06.07.2017

Костянтин Руденко, головний позаштатний кардіохірург МОЗ України, з фахівцями інституту кардіології імені М.М. Амосова продовжили обстеження пацієнтів з гірських районів Львівщини.

 

 

Сьогодні, 6 липня 2017 року, міждисциплінарна група спеціалістів всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» відвідала Самбірську ЦРЛ. Відтак, було оглянуто 50 пацієнтів, з них 6 дітей з вродженими вадами серця та 44 дорослих. Всі пацієнти були проконсультовані лікарями та отримали рекомендації щодо тактики подальшого лікування. Двом пацієнтам запропоновано протезування клапанів, одному – повторне оперативне втручання з приводу вродженої вади серця.

 

У другій половині дня фахівці продовжили свою роботу у Старосамбірському районі, обстеживши 22 пацієнти з важкою патологією серцево-судинної системи, з них 4 дітей. Пацієнтів, які потребують високоспеціалізованого обстеження (2 дітей та 4 дорослих) скеровано на лікування в Національний інститут серцево-судинної хірургії (м.Київ).

 

Нагадаємо, що Проект реалізовується Асоціацією серцево-судинних хірургів України та ДУ «Національний інститут судинної хірургії М.М. Амосова НАМН України» за сприяння МОЗ України, НАМН України та департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Метою візиту є консультування та відбір пацієнтів дитячого та дорослого населення для подальшого дообстеження та лікування.

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua