27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медсестер закладів охорони здоров’я області

 04.07.2017

Сьогодні, 4 липня 2017 року, в приміщенні конференц-залу Клінічної лікарні Львівської залізниці відбулась нарада заступників головного лікаря з медсестринства та головних (старших) медсестер закладів охорони здоров’я області.

Про розвиток післядипломної освіти молодших спеціалістів з медичною освітою у Львівській області розповіла директор Вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» Леся Вовк, яка наголосила на правильному скеруванні медичних працівників на навчання та вчасному поданні документів.

В.о.декана медсестринського та лабораторно-гігієнічного факультету №2 Львівського інституту медсестринства та лабораторної діагностики імені Андрея Крупинського Наталія Дуб розповіла про нові стандарти та ступені вищої освіти медичних сестер.

Наталія Галапац, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з медсестринства, поінформувала присутніх про роботу медсестринської служби області за І-ше півріччя 2017 року, завдання та перспективи. А також наголосила на виконанні медичними сестрами нормативних  документів, що регламентують роботу медсестринської служби.  Обговорили Тимчасові стандарти роботи медичних сестер загальної практики-сімейної медицини закладів охорони здоров’я Львівської області.

«Медицина починається з первинної ланки, тому ми зацікавлені в продовженні програми «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» у 2018 році. Минулого року ми охопили навчальними тренінгами та семінарами всі обласні та районні лікарні. Це дає свої результати», - додала Наталія Галапац.

Президент Львівської обласної асоціації медсестер Ірина Шевчук ознайомила присутніх з роботою ЛОАМС за 6 місяців 2017 р. Основна увага було зосереджена на фінансових питаннях асоціації.

Також було заслухано заступника головного лікаря з медсестринства Львівської  клінічної лікарні на залізничному транспорті Філії «Центр охорони здоров’я» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», члена координаційної ради при головному позаштатному спеціалістові департаменту з медсестринства Анни Колосовської «Презентація проекту алгоритмів для медичних сестер закладів охорони здоров’я області про порядок надання невідкладної медичної допомоги» та фахівця Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Марії Тарас «Профілактика внутрішньолікарняних інфекцій в закладах охорони здоров’я».

На завершення Наталія Галапац підвела підсумки наради та відбулось прийняття проекту рішення.       

 

  

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua