22 червня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся забіг «Здоровий лікар – здорова нація»

 17.06.2017

Сьогодні, 17 червня, у парку «Високий замок» відбувся забіг «Здоровий лікар – здорова нація», присвячений професійному святу медичних працівників.  Захід проводиться вже четвертий рік поспіль, вже стає традицією і успішно розвивається. Гасло забігу - «Не біжіть до лікаря! Біжіть разом з лікарем!».

За підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА захід організувало Українське лікарське товариство у Львові. Участь взяли лікарі та члени їх родин, а також небайдужі жителі міста Львова.

«Оскільки більшість людей веде пасивний спосіб життя, то такі забіги є вкрай актуальними та важливим. Ми хочемо подати хороший приклад – займатись спортом, щоб залишитись здоровим», - наголосила Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я.

Цього року в межах забігу були запропоновані три дистанції: 3 км – загальна дистанція, 500 м – для учасників віком від 8 до 14 років, 100 м – для найменших учасників віком до 7 років.

 

Переможці забігу отримали грамоти та цінні подарунки.

По завершенню забігу учасникам та гостям демонстрували свої навики карате-клуб «Ураган» та лікар ЗУСДМЦ, богатир Олег «Тягнизуб» Скавиш. Також була проведена лотерея серед учасників забігу.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua