20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Візит експертів Світового Банку у рамках місії з підтримки впровадження проекту «Підтримка реформ і ефективного урядування у сфері охорони здоров’я в України»

 14.06.2017

З метою ефективної реалізації у Львівській області Проекту «Підтримка реформ і ефективного урядування у сфері охорони здоров’я в України» за підтримки Світового Банку та Швейцарського бюро співробітництва, 13 червня 2017 року, розпочався чотириденний візит експертів Світового Банку.

Впродовж візиту експерти оцінять поточний стан розвитку електронної системи охорони здоров'я в області. Також буде підготовлений функціональний аналіз майбутніх систем і рекомендацій для розвитку е-Health.

В межах візиту відбулась робоча зустріч з керівництвом департаменту охорони здоров’я та медичних установ, спеціалістами з електронної охорони здоров’я та фахівцями відділів статистики.

«Підтримка системи охорони здоров’я в забезпеченні доцільної, ефективної, безпечної, високоякісної, прозорої та доступної медичної допомоги для жителів області є надзвичайно важливою. Сподіваюсь на вашу підтримку та плідну співпрацю», - зазначила в.о.директора департаменту Лілія Юхимів.

За словами Адама Козиркевича (Mr. Adam Kozierkiewicz (Health Specialist, Poland), консультанта Світового Банку, в першу чергу необхідно забезпечити умови для ефективного управління у сфері охорони здоров’я на обласному рівні та менеджмент медичної допомоги на рівні медичних установ. Також варто звернути увагу на забезпечення основного обміну інформації в галузі охорони здоров’я для підтримки безперебійної постійної допомоги пацієнтам.

Фахівці Світового Банку відвідали медичні установи Жовківського району, зокрема, Жовківську центральну районну лікарню, амбулаторію загальної практики – сімейної медицини Добротвин та фельдшерсько-акушерський пункт Смереків.

Також здійснюватимуться візити у Львівський обласний медичний інформаційно-аналітичний центр та інші установи охорони здоровя м. Львова та області.

Довідково:

Проект Швейцарського Бюро у співробітництві з Світовим банком “Підтримка реформи і ефективного управління у системі охорони здоров'я в Україні” впроваджується у Львівській та Полтавській області і передбачає запровадження 2-ох компонентів:

  • Технічна допомога обраним регіонам у впровадженні пріоритетних напрямів реформи охорони здоров’я та допомога Уряду в ухваленні рішень на основі регіонального досвіду;
  • Підвищення інституційної спроможності з метою поліпшення управління та боротьби з корупцією в секторі охорони здоров'я, моніторингу закупівель та фінансової діяльності проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua