21 квітня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів"


Школа успішного медичного менеджера 2017. ІI сесія. День перший

 04.06.2017

Департамент охорони здоров’я вже вдруге ініціював проведення «Школи успішного медичного менеджера – 2017» за підтримки субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Співорганізатором заходу виступило Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, проект U-LEAD, який сфокусований на впровадження реформ децентралізації в Україні.

Друга сесія відбувалась з 1-3 червня на території бази відпочинку «ТАОР Карпати» (с. Ластівка, Турківський р-н).

Нагадаємо, що шляхом конкурсного відбору для участі у «Школі успішного медичного менеджера – 2017» (ШУММ-2017) взяли участь 30 керівників закладів охорони здоров’я. Це головні лікарі та їх заступники обласного, міського, районного рівня та сільських лікарських амбулаторій. Перша сесія школи  проходила з 6-8 квітня.

«Ми продовжуємо навчання в Школі  для створення команди управлінців, які стануть справжніми лідерами та сучасними медичними менеджерами. Такого формату навчання для медиків не проводять в жодній іншій області України. Запрошуючи експертів вищого класу та використовуючи інтерактивні методи навчання, в подальшому сформуємо успішного менеджера . Програма ІІ - ї сесії складена з врахуванням побажань і запитів учасників, тож сподіваюсь на цікаву та плідну роботу», – розповіла під час відкриття Ірина Микичак.

«В рамках школи знову будуть проходити інтерактивні лекції, дискусійні панелі та групові заняття. Будемо налагоджувати ефективну комунікацію. Впевнена, що кожна сесія заряджатиме всіх нас неймовірною енергією»,– Христина Пак, керівник групи консультантів субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Модерувала захід  доктор правових наук, доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія» та НМУ ім. О.Богомольця Зоряна Черненко. Спочатку учасники Школи прозвітували про свої домашні завдання стосовно роботи зі ЗМІ.

 

Менеджер Західного регіональногохабу (GIZ Україна) Анна Гайдучок презентувала програму U-LEAD.  Програма - U-LEAD з Європою - це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (Ukraine with Europe - Local Empowerment, Accountability and Development Programme). U-LEAD підтримує створення прозорої і підзвітної багаторівневої системи управління, яка реагуватиме на потреби громадян. В рамках реалізації Проекту створено 4  регіональні хаби (офіси), які допомагають у реалізації реформи. Основним завданням регіональних хабів є забезпечення координації реформи децентралізації на міжобласному рівні шляхом консультування та обмін досвідом між областями, проведення тренінгів, семінарів, круглів столів для різних цільових груп. Кожен з таких хабів охоплює 5-7 областей. Західний регіональний хаб базується у Львові і відповідає за Львівську, Волинську, Закарпатську, Тернопільську, Рівненську та Житомирську області.

Інтенсивним і тривалим був тренінг зі стилів керівництва. Директор з маркетингу і продаж “American Heart of Poland” Бартош Юрковський представив модель Blanchard. Також розповів про адаптацію стилю управління до потреб підлеглого, як слухати інших та як управляти, щоб не мучити.  Тренер зосередив увагу на важливості вербальної комунікації, правильної інтонації та мови жестів в роботі керівника. Ефективність комунікативного процесу значною мі­рою залежить від форми передавання інформації (усної, візуальної чи їх поєднання).

Серед лекцій та тренінгів Школа успішного медичного менеджера Львівщини - 2017 підтримала соціальний проект фотомайстра Катерини Птахи "Вишито синіми нитками" аби привернути увагу до нестандартних дітей та дорослих. Серія фотографій Катерини Птахи - це чуттєві історії про сильних жінок, які виховують дітей з аутизмом. Це жінки, які знають ціну кожного дня.

"Скарга як подарунок" від Валентини Ануфрієвої, старшого викладача Школи охорони здоров’я НаУКМА, була корисною та викликала жваве обговорення серед учасників.

Про комунікації в соціальних мережах "Можливості мереж не мають меж" продовжив Іван Омелян, тренер з комунікацій, регіональний координатор у Реанімаційному пакеті реформ. «Комунікуйте те, що робите. Викладайте на сторінки у соцмережах та змагайтеся в публічності. Це сьогодні дуже актуально!»

Вечірня дискусія "Медична спільнота - хто ми?" з модератором Зоряною Черненко розпочалась з тлумачення понять «медична спільнота», «корпоративна культура», «людський егоїзм» та «колективна свідомість». Цей майданчик для відвертої розмови викликав шквал емоцій та обговорень.  «Комунікація між владою та медиками  має бути кращою. Влада центрального рівня не розуміє регіональних проблем», – нарікали лікарі про наболіле.

Так в чудовому товаристві та здобутими знаннями  завершився перший день Школи.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua