19 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Школа здоров'я с.Нежухів (Стрийський район)

 26.04.2017

 

П'ята зустріч ініціативи "Школи здоров'я" відбулась у с. Нежухів, що на Стрийщині.

Люди спраглі зустрчей з фахівцями та й простосто небайдужими людьми, яік мають що розповісти слухачам.

Дуже дякуємо Ірині Ходзінській, сімейному лікарю АЗПСМ с.Нежухів, за ініціативу та вболівання за те, щоб така Школа відбулась у них.

Цього разу про "Причини хвороб та профілактику" присутнім розповів Вадим Семенюк, онкогінеколог ЛДОРЛДЦ. Оскільки серед присутніх були переважно дівчатка старших класів, Вадим Олександрович нагалошував на програмі вакцинації від Вірусу папіломи людини, яка зараз триває у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Вакцинація є безкоштовна, цільва група - дівчатка віком 11-14 років, які не розпочали статеве життя.

Оксана Бокало, практикуючий психолог, наголосила на бар'єрах, які нас стримують профілактично відвідувати лікарів, а також на 5 стадіях психологічної реакції при сприйнятті діагнозу.

Сподіваємось такі зустрічі у рамках створених  Шкіл здоров'я не останні і будуть корисними і ефективними у нашому прагненні бути здоровими!

Будьмо здоровими!

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua