26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Плановий виїзд головного позаштатного спеціаліста департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства

26.04.2017

 

Згідно наказу департаменту охорони здоров’я ЛОДА від 15.02.2017 р. № 112 «Про організацію та надання медичної і планово-консультативної допомоги закладам охорони здоров’я у 2017 році» та з метою ознайомлення  з роботою медсестринської служби і надання організаційно-методичної допомоги в організації роботи,  25.04.2017р. головним позаштатним спеціалістом ДОЗ ЛОДА з медсестринства Н. Галапац та президентом Львівської обласної асоціації медичних сестер, членом координаційної ради при головному позаштатному спеціалістові з медсестринства І. Шевчук   проведено виїзд у КЗ  «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

Під час перебування у закладі Н. Галапац та І. Шевчук зустрілися із в.о. головного лікаря О. Губаром,  заступником головного лікаря з медсестринства М. Бовтач, де розповіли про розвиток медсестринства в Україні та Львівській області, а також обговорили перспективи розвитку медсестринської служби закладу.

Під час перебування у закладі Галапац Н.Б. та Шевчук І.Б. провели обхід і ознайомилися з роботою медсестринської служби 8-го дитячого відділення – старша сестра медична Л. Дмитрук, відділ кризових станів – старша сестра медична Л. Вінтоняк, відділ сестринського догляду – завідувачка відділу сестра медична бакалавр Ю. Юрдига.

Було звернуто увагу на:

• Організацію роботи відділення сестринського догляду.

• Кваліфікаційний рівень молодших спеціалістів з медичною освітою та підготовка їх до атестації: удосконалення професійної освіти працюючих медсестер методом безперервного навчання на місцевих базах (проведення науково-практичних семінарів, конференцій як загально лікарняних так і згідно профілю роботи медсестер, проведення контролю рівня знань шляхом тестувань, заліків по маніпуляційній техніці, невідкладній медичній допомозі, інфекційному контролю та ін.).

• Ведення медсестринської документації у відповідності до Стандартів акредитації ЗОЗ, організація  робочих місць медичних сестер

• Проведення оцінки якості роботи медичних сестер згідно методики, затвердженої Тимчасовими Стандартами роботи медичних сестер загальної практики-сімейної медицини ЛПЗ Львівської області та Тимчасовими Стандартами роботи медичних сестер  ЛПЗ Львівської області.

• Інфекційна безпека, інфекційний контроль.

• Надання невідкладної меддопомоги.

• Впровадження в роботу Локальних протоколів медичної сестри (фельдшера, акушерки) з догляду за пацієнтом та виконання основних медичних процедур та  маніпуляцій та Індикаторів  якості  їх  виконання.

Головний позаштатний спеціаліст

ДОЗ ЛОДА з медсестринства Галапац Н.Б.