22 жовтня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Департамент охорони здоров’я отримав нового керівника

 19.04.2017

Сьогодні, 19 квітня 2017 року, відбулося офіційне представлення нового директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, ним стала – Ірина Микичак.

Зустріч відбулася в актовій залі Департаменту за участі заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук, заступника голови Львівської облради Володимира Гірняка, ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, академіка Бориса Зіменковського та керівників обласних, районних та міських закладів охорони здоров’я. 

«Хочу відрекомендувати нового директора, професіонала, людину, яка багато знає та вміє, має великий досвід, може взяти на себе відповідальність, ніколи не стоїть на місці і постійно вчиться новому. Особливим є те, що новий директор Департаменту є самокритичним і вимогливим, як до себе, так і до колег. Сподіваюсь, що професіоналізм нового керівника дасть свої результати та вплине на нові зміни в охороні здоров’я», - розпочала Оксана Стоколос-Ворончук.

До привітання приєднався Володимир Гірняк, який зазначив, що медична сфера хоча і є складною справою, але кроки, які робитиме директор Департаменту будуть підтримані Львівською обласною радою.

Ірина Микичак подякувала за підтримку усім колегам, обласній державній адміністрації та обласній раді, зазначивши, що бути керівником чи в департаменті чи у медзакладах у такий складний час дуже непросто і відповідально. «Буду відстоювати інтереси медицини Львівщини, усіх медзакладів. Я не змінюсь, а залишусь і далі вимогливою і справедливою. Усі кроки департаменту будуть відкриті і прозорі. Ми усі разом маємо прикласти максимум зусиль для того, щоби рятувати людей, допомагати їм у складних ситуаціях, дбати про чесне ім'я наших медпрацівників. Дуже сподіваюсь на співпрацю, конструктивну критику і вашу підтримку. Разом ми маємо змінювати і розвивати медицину Львівщини».

 

Після офіційної частини зустрічі відбулася перша робоча нарада з головними лікарями обласних та районних закладів охорони здоров’я.
Директор департаменту представила колегам начальника відділу кадрового та організаційного забезпечення Андрія Голдуна і в.о. заступника начальника управління медичної допомоги населенню - начальника відділу медичної допомоги дорослому населенню Лілю Юхимів.

Також обговорили ряд питань реалізації в області урядової програми «Доступні ліки» та інших обласних програм в галузі охорони здоров’я, розглянуті окремі звернення громадян на «гарячі» лінії, а також питання виконавчої дисципліни та взаємодії медичних закладів.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua