20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась селекторна нарада з питань охорони здоров’я та реалізації програми «Доступні ліки»

 13.04.2017

13 квітня 2017 року відбулася селекторна нарада з питань охорони здоров'я та реалізації Урядової програми "Доступні ліки" під керівництвом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Разом з головою ЛОДА Олегом Синюткою у нараді взяли участь заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, в.о.директора Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак, керівник апарату Львівської міської ради Марта Литвинюк, заступник начальника УОЗ Львівської міської ради Наталя Літвінська, керівник Держслужби лікарських засобів у Львівській області Надія Ізьо.

Станом на 13 квітня 2017 року до Урядової програми «Доступні ліки» у Львівській області вже долучились 477 аптек і їх перелік оновлюється щодня. До місцевих бюджетів області на реімбурсацію вже перераховано 3 612,2 млн.грн.

Про це розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час селекторної наради. Також він озвучив низку проблемних питань, зокрема:

  • розширення асортименту медикаментів для участі у програмі "Доступні ліки";
  • функціонування реєстру хворих;
  • запровадження уніфікованої і простої звітності щодо виконання програми.

Нагадаємо, що станом на 1 січня 2017 року чисельність населення Львівської області становила 2 534 174 особи. В Урядовому проекті «Доступні ліки» бере участь 787 686 хворих, що становить 31,1% від усіх мешканців області.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua