19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Медичне обладнання в дії

 03.04.2017

У Львівському державному онкологічному регіональному лікувально- діагностичному центрі провели першу хірургічну операцію на новому обладнанні, що придбане у рамках субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівські області» спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Олег Дуда, заступник головного лікаря, провів перші операційні втручання, зокрема, при раку підшлункової залози, щитоподібної залози, при метастатичному уражені без первинного вогнища - ймовірно окультний рак грудної залози. Загалом проведено 6 операцій на 2-ох операційних столах, ще 2 операційні столи були інстальовані 30 березня.    

Довідково: 

ТзОВ «ТехМедКонтракт» у рамках угоди № ICB4.1.1/lot1 (сума угоди 3 530,068 тис.грн) впродовж березня 2017 року здійснив поставку у заклади охорони здоров’я Львівської області, а саме: обладнання для операційних (столи операційні та лампи хірургічні), а також гінекологічні крісла. Операційні столи та лампи у Львівський регіональний онкологічний центр, гінекологічні крісла у ЛДОРЛДЦ, Дрогобицьку міську лікарню № 3, Червоноградську центральну міську лікарню та Самбірську центральну районну лікарню.


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua