26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер

 25.03.2017

Згідно наказу департаменту ОЗ ЛОДА від 03.11.2016 р. № 851 «Про продовження навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» та плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я ЛОДА на  2017 рік»,  24 березня 2017 року на базі Яворівської ЦРЛ відбувся семінар навчально-освітньої для сестер медичних, фельдшерів, акушерок закладів охорони здоров’я Яворівського, Жовківського районів та Львівського обласного протитуберкульозного санаторію смт. Немирів, в якому прийняли участь 130 спеціалістів.

Учасників семінару привітав головний лікар Яворівської ЦРЛ Михайло Дмитрів, який у своєму виступі відзначив важливу роль медичних сестер у розвитку та реформуванні системи охорони здоров’я.

Перед слухачами виступили наступні спеціалісти:

«Розвиток професійних медсестринських об’єднань, асоціацій і співробітництва в медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню» та «Комплексні системи гігієнічної обробки рук медичного персоналу».

1.Комплексні системи гігієнічної обробки рук медичного персоналу:

·   Відеокурс «Коли і чому потрібна дезінфекція рук».

·   Тренінг з гігієнічної обробки рук.  

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. 

Довідка. У 2016 році проведено 8 виїзних навчальних семінарів згідно Програми, де у навчальних семінарах прийняли участь  1962 сестер медичних, фельдшерів, акушерок. 

 

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту 

охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства                                                                    Н. Галапац