20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Онкопревенція: скринінг онкологічних захворювань у жінок

 23.03.2017

За ініціативи медиків Стрийщини, зокрема головного лікаря Стрийської міської лікарні Осипа Бегея, лікарі Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру та консультанти субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” відвідали м. Стрий. У рамках конференції "Онкопревенція у Львівській області: скринінг онкологічних захворювань у жінок" з доповідями виступили:

 

  • Скринінг раку шийки матки – Світлана Струк, онкогінеколог, завідувач гінекологічним відділення ЛДОРЛДЦ;
  • Рак грудної залози – Михайло Білич, онкохірург-мамолог, завідувач мамологічного відділення ЛДОРЛДЦ.

Про впровадження субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” розповіла Христина Пак, консультант з управління.

Також координатор Міжрайонного скринінгово центру м. Стрий Олена Зелінська розповіла про роботу центру, зона обслуговування якого мм. Стрий, Моршин, Стрийський, Жидачівський та Сколівський райони.

На конференції були присутні лікарі-гінекологи, терапевти, лікарі УЗД та радіологи. Учасники по завершенню доповідей задавали актуальні запитання.


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua