19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM







"Право на вільний вибір лікаря"



"Програма "Доступні ліки"



"Карта аптек"



"Як атономізувати лікарню"



"Робота скринінгових центрів"



"Проект Twinning"


"Квітковий сад радіології" (ECR2017) для українських радіологів

 14.03.2017

Лікарі Львівщини вкотре мали змогу навчатись кращим світовим практикам у медицині. У рамках рамках навчального компоненту субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» 6 лікарів (Юрій Милян, Віталій Гуцул, Марина Трофімова, Олена Гураль, Соломія Сенів та Віктор Жельов) відвідали Європейський конгрес радіологів «Квітучий сад радіологій», що проходив у Відні (Австрія) 1-5 березня 2017 року.

Європейський конгрес радіологів (ECR) – це найбільша щорічна науково-практична конференція Європи, що об'єднує спеціалістів у галузі радіології. Щорічно конференцію відвідує більше 20 тисяч радіологів з усього світу. Провідні клініки та виробники обладнання презентували інноваційні методи та засоби радіології. Панельні доповіді охоплювали усі нозології та усі можливі методи діагностики при кожній із них. Доповідачі обговорювали суперечливі твердження у радіології та презентували інноваційні методи діагностики на надсучасних апаратах.

Надзвичайно приємно, що команда Львівщини не тільки брала участь у конгресі як слухачі. Член Європейської асоціації радіологів, лікар-рентгенолог Львівського регіонального фтизіопульмонологічного лікувально-діагностиного центру Олена Гураль у співавторстві групи лікарів (Ю. Миляна-член асоціації, М. Фецича, Р. Яреми) презентувала панельну доповідь у електронній он-лайн системі (EPOS) на тему «Ефективність комп’ютерної томографії на доопераційному етапі у пацієнтів з рецидивуючим раком яйників».

Учасники конгресу також брали участь у інтерактивних тренінгах по радіологічній діагностиці на основі випадків з практики: візуалізація грудної клітки, пухлини головного мозку, хронічні захворювання печінки та інші. 

Європейський конгрес радіологів це подія у галузі радіології, яка завжди на крок попереду світових тенденцій даної сфери медицини.


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua