18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги спільно з угорськими колегами провели семінар-тренінг

 02.03.2017

В рамках продовження партнерської співпраці та досягнутих домовленостей між Університетом ім. Семельвейса, Клінікою анестезіології та інтенсивної терапії у м .Будапешт, Мальтійським Орденом в Угорщині, Угорською спілкою реанімації, 28 лютого 2017 року на базі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф був проведений одноденний відновний навчальний семінар-тренінг з базової реанімації CPR/BLS та використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора AED.

Учасниками тренінгу були сім інструкторів-медиків, які пройшли вишкіл у  2014-2015рр. 

Захід провели викладачі Університету ім. Семельвейса у Будапешті Габор Фрітуз та Ференц Надь за участі керівника Департаменту міжнародних відносин та медичної служби Мальтійського Ордену Угорщини Ласло Адані.

Під час семінару-тренінгу керівник симуляційного центру клініки анестезіології та інтенсивної терапії у м. Будапешт др. Габор Фрітуз розповів про вимоги до інструкторів, основні аспекти підготовки презентаційних матеріалів, методи та форми спілкування з аудиторією слухачів.

Метою семінару було:             

- відновлення та удосконалення знань;

 - перевірка та оновлення практичних навиків інструкторів на манекенах;

- готовність інструкторів до проведення навчань та підготовки з домедичної допомоги.

Угорські колеги високо оцінили можливості, знання та бажання львівських медиків. Особливу увагу медики з Угорщини приділили співпраці Львівського центру екстреної медичної допомоги з молодіжною спілкою студентів-медиків «Медичний волонтер», наголошуючи те, що саме розповсюдження набутих знань з надання домедичної допомоги, основ серцево-легеневої реанімації та володіння автоматичним зовнішнім дефібрилятором є основною метою проекту співпраці.

Довідка.

У 2014р. була започаткована співпраця з Медичною службою Мальтійського Ордену  Угорщини, Угорською спілкою реанімації, Університетом ім. Семельвейса (Клінікою анестезіології та інтенсивної терапії у м.Будапешт) та за підтримки Української Ради Реанімації.

У рамках започаткованої у попередні роки співпраці було проведено:

  • 21 по 24 січня 2014 року на базі навчально-тренувального відділу Львівського центру медицини катастроф навчальний курс з базової реанімації CPR/BLS та використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора AED. У загальному, сертифікати отримали 121 учасник семінару, з них 11 сертифікатів-інструкторів основ реанімації та користування зовнішнім дефібрилятором та 110 сертифікатів для провайдерів.
  • 7 жовтня 2014 року у м. Львові проводилась конференція з міжнародною участю «Навчання методам серцево-легеневої реанімації та використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора (CPR/BLS - AED) в Україні:сучасний стан, вимоги для мережі тренінгів».
  • 22 квітня 2015 р. дружина президента Угорщини Аніта Герцег, яка є послом Доброї волі Мальтійського Ордену Угорщини, в рамках візиту на Львівщину, відвідала Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де вручила сертифікат гуманітарної допомоги. Представники Мальтійської служби допомоги Угорщини поспілкувалися з колективом Центру, ознайомилися з результатами українсько-угорської співпраці та відвідали навчально-тренувальну базу.
  • 10-11 липня 2015р. лікарі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф були на дводенному тренінгу-семінарі на базі стимуляційного центру при клініці анестезіології та інтенсивної терапії університету ім. Й. Семельвейса в місті Будапешт  (Республіка Угорщина).

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua