26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер

 27.02.2017

Згідно наказу департаменту ОЗ ЛОДА від 03.11.2016р. № 851 «Про продовження навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» та плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я ЛОДА на  2017 рік», 24 лютого 2017 р. на базі Бродівської ЦРЛ відбувся семінар для сестер медичних, фельдшерів, акушерок закладів охорони здоров’я Бродівського, Радехівського та Кам’янка-Буського районів, в якому прийняли участь 100 спеціалістів.

Учасників семінару привітав головний лікар Бродівської ЦРЛ І. Бец, який у своєму виступі відзначив важливу роль медичних сестер у розвитку та реформуванні системи охорони здоров’я.

Перед слухачами виступили наступні спеціалісти:

Також учасників семінару ознайомили із відкритою напередодні жіночою консультацією. У новоствореній жіночій консультації є усі умови для комфортного перебування пацієнтів.

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 

 

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту 

охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства                                                                   Н. Галапац