19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Німецькі знання – українським колегам

 17.02.2017

Група лікарів Львівщини завершила тижневе стажування в Університетській клініці м. Хайдельберг (Німеччина). У рамках навчального компоненту субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» у поїздці взяли участь 11 медиків Львова, Дрогобича, Самбора, Стрия та Червонограду – онкохірурги, лікарі променевої діагностики та променеві терапевти.

Клініка при Хайдельбергському університеті є одним із найбільших та найвідоміших медичних центрів Німеччини та Європи.

Центр діагностики та лікування пухлин грудної залози Гінекологічної клініки при Хайдельбергському університеті – один із найбільших центрів даного напрямку у Німеччині. В рік лікування раку грудної залози проходить 600 жінок з середньою тривалістю лікування 4-5 дні.

Попри відомі концепції лікування (оперативні втручання з подальшою променевою терапією, хіміотерапією, ендокринною та антигормональною терапією і терапією антитілами) пацієнти можуть брати участь у клінічних дослідженнях у клініці.

Учасники стажування відвідали ряд лекцій з навчальної програми «Міжнародний короткий курс по лікуванню грудної залози» на тему базової анатомії, патології та онкобіології; мамографічний скринінг і методи дослідження УЗД та МРТ; стратегія медичної допомоги при спадковому раку грудної залози, а також системна терапія при первинному та метастатичному раку.    

Лікарі впродовж стажування були присутні на передхірургічних та післяопераційних консиліумах, на оперативних втручаннях: радикальній мастектомії, лампектомії, а також реконструктивній операції по видаленню імпланту та реконструкції грудної залози шкірно-м’язевим флепом з мікросудинним анастомозом.

Особливе захоплення викликало відділення променевої діагностики, у якому проводиться багатомодальне дослідження грудної залози, за допомогою УЗД, елестографії, мамографії, томосинтезу та МРТ.

У відділенні променевої терапії слідкували за сеансом лікування на надсучасному лінійному протонному прискорювачі з вуглецем (єдиному прототипі у світі).

Університетська клініка м. Хайдельбергу є новітнім прогресивним дослідницьким центром, у якому клінічні випробування проходять надсучасні апарати та технології, з якими мали змогу ознайомитись лікарі Львівщини.


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua