18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Навчання бригад Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

 06.02.2017

На території компанії "Фуджікура" відбулися показові навчання сил цивільного захисту.  Гасіння умовної пожежі, рятування людей на висотах та евакуація потерпілих – ці та інші елементи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації продемонстрували служби цивільного захисту під час показових навчань.

До участі у навчаннях були залучені три бригади КЗ ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", а також пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області, 2-й спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України, ГУ національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у м. Львові,  Львівська центральна водолазна служба, комунальні служби Львова та ДСП "Львівський державний міжобласний спецкомбінат" УДО "Радон"

У процесі навчань були продемонстровані та відпрацьовані сумісні дії  та навики медичної служби дошпитального етапу та всіх підрозділів рятувальних служб при порятунку потерпілих після пожежі.

«Ці навчання мали на меті продемонструвати готовність Львівщини до протидії провокаціям агресора і перевірку навичок рятувальників під час роботи на промислових підприємствах», - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Після навчань відбулась нарада, на якій підсумували результати навчального збору та заслухали звіти начальників спеціалізованих служб.


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua