20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулася Х школа для українських лікарів і фельдшерів в рамках українсько-польської співпраці в галузі екстреної медицини

23.01.2017

19-22 січня 2017 року в рамках українсько-польської співпраці в галузі екстреної медицини, з ініціативи в.о. генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастрофи Володимира Похмурського, у Львові, відбулася Х школа для українських лікарів і фельдшерів. Навчання проводили інструктори AHA Марек Домбровський з медичного університету у Познані та Марцін Подгурський з Польської служби екстреної медичної авіації LPR під керівництвом професора Роберта Голонсковського з Варшавського медичного університету.


Початок занять складався із вправ для перевірки діапазону методичної підготовки та використання навчально-методичних посібників і программ. Учасники навчань самостійно виконували комплексні модулі. Наступні дві сесії було присвячено протоколам підтримки життя дорослих, а також дітей та немовлят згідно рекомендацій 2015 року. Завершальний блок включав лекції та курс вправ із методологічного ведення навчань для медиків системи екстреної медицини з використанням сучасного дидактичного супроводу.
У групі курсантів брали участь інструктори Івано-Франківського центру екстреної медичної допомоги, працівники Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Комунальної клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова, ЛНМУ ім. Данила Галицького. Захід мав на меті відбір і підготовку майбутніх сертифікованих інструкторів з числа практикуючих медиків системи екстреної медичної допомоги. Такі навчання допомагають покращити рівень знань та практичних навичок, а також впровадити системний якісний контроль за наданням екстреної медичної допомоги населенню підрозділами ЕМД.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua