19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Візит компанії Siemens щодо підготовки приміщень під медичне обладнання

 20.01.2016

Львівський державний онкологічний лікувально-діагностичний центр відвідали експерти компанії SiemensHealthCare Хубертус Йохем (Hubertus Jochem) директор з продажів SiemensHealthCare GmbH (Німеччина), Роберт Чагалян, директор департаменту Healhineers Siemens Ukraine та технічний інженер медичного обладнання компанії Роман Хандельди.

Предметом візиту був огляд приміщень Львівського онкоцентру, у який, відповідно до укладених договорів на постачання медичного обладнання із компанією SiemensHealthCare GmbH (Німеччина) у рамках субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», буде встановлено складне діагностичне обладнання.

Відтак, фахівці оглянули приміщення комп’ютерної томографії, рентгенологічні кабінети, кабінет мамографії та кабінет для встановлення ОФЕКТ КТ.

Загалом експерти відзначили хороший стан приміщень та високу ступінь їхньої готовності, оскільки більшість з них функціонують як діючі діагностичні кабінети.

Очікується, що постачання медичного обладнання компанією Siemens розпочнеться уже цієї весни.

Довідково: У рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» департаментом охорони здоров’я 22 грудня 2016 року підписано угоди на постачання медичного обладнання  із компанією SiemensHealthCare GmbH (Німеччина) на загальну суму 4,7 млн. євро. Відповідно до укладених угод у заклади охорони здоров'я найближчим часом буде поставлено обладнання КТ, ОФЕКТ КТ, флюорограф, С-арка, цифрові мамографи та УЗД апарати.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua