19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я України, відвідав Львівський регіональний онкоцентр

 11.01.2017

Візит розпочався з ознайомлення стану реалізації субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» в рамках спільного зі Світовим Банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

«Мені дуже приємно відвідати Львівський онкоцентр та бути причетним до такої важливої події, як впровадження протипухлинних технологій в Україні. Страхова медицина, окрім ризиків, несе в собі й ефективність. Приємно, що у Львові бачать цілі та впевнено досягають їх. Ми прийняли систему, впровадження якої заплановано на 3 роки. Не всі лікарні готові до такого переходу, тому ми створили національну систему здоров’я та запроваджуємо гарантований рівень допомоги», - зазначив Павло Ковтонюк.

Ірина Микичак, т.в.о.директора департаменту охорони здоров’я, у своїй презентації розповіла про використання коштів Програми та закцентувала увагу на хірургічній діяльності онкоцентру.

«Кожного дня лікарі виявляють два нові випадки раку. Протягом життя одна з 13-ти українських жінок хворіє на рак молочної залози. Від раку шийки матки кожних три дні помирає одна жінка. Застосування скринінгових технологій дозволяє виділити групи ризику серед всього населення та поглиблено обстежити невеликі когорти жінок з метою попередження онкологічних захворювань», - додала Ірина Микичак.

 

У Львівському регіональному онкоцентрі заступник Міністра ознайомився з роботою нового обладнання, придбаного у рамках проекту та оглянув приміщення ЛДОРЛДЦ.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua