19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Повідомлення про присудження договору на закупівлю обладнання для лабораторної діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах

 27.12.2016

У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" Департамент охорони здоров'я ЛОДА в рамках закупівлі ICB 4.1.3 «Обладнання для лабораторної діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах».

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №1 (Прилад для фарбування кріостатних препаратів,.прилад для фарбування препаратів в автоматичному режимі, набір реагентів для станції для фарбування мазків (на 300 000 скелець),набір витратних матеріалів для кріостату ,система для експрес - діагностики.)  можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №2 (Обладнання для приготування та фарбування мазків при проведені цитологічних досліджень з набором реагентів та витратних матеріалів на 9600 тестів.) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №3(Аналізатор гематологічний автоматичний) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Додатково:

Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров'я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.

У Львівській області субпроект "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій" спрямований на покращення стану здоров'я жіночого населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням.

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики "Проект Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" уряду України та МБРР № 8475-UA.

З інформацією про субпроект можна ознайомитись на сайті Проекту http://wb.moz.gov.ua та Департаменту охорони здоров'я ЛОДА http://www.health-loda.gov.ua

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua