18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась чергова зустріч представників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Вищої Професійної школи ім. Яна Гродка та Шпиталю м. Саноку у Польщі

 19.12.2016

В рамках започаткованої співпраці між Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Вищою Професійною школою ім. Яна Гродка та Шпиталем у м. Саноку  (Польща, Підкарпатське воєводство) 14 грудня поточного року відбулась чергова зустріч партнерів у Польщі.

Поїздку (на виконання наказу ДОЗ  ЛОДА №1090-к від 13.12.16р) було здійснено заступником директора з медичної роботи КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК Я. Пилипцем та заступником з економічних питань КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК Ю. Вербовецьким.

Працівниками закладу проведено зустріч з керівництвом Вищої школи (Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa im Jana Grodka w Sanoku) та Шпиталем м. Санок (Samodzielny Publiczny Zespoł Opieki Zdrowotnej w Sanoku). Метою зустрічі було узгодження, підготовка та підписання концептуальної записки Проекту, який буде поданий для отримання гранту Програми Транскордонної співпраці Польща-Білорусь - Україна 2014-2020.

У роботі взяли участь ректор Державної вищої професійної школи ім. Яна Гродка в Саноку проф. Ельжбета Ціпора, проректор Магдалена Конєчни, директор медичного інституту Кшиштоф Якубовський, керівник закладу медичного рятівництва Мартін Хуберт, директор шпиталю у м.Санок Хенрик Пришибицень, головна медична сестра шпиталю Катажина Кручек, завідувач віділенням екстреної медичної допомоги шпиталю Ярослав Савка.

У результаті роботи підготовлено концептуальну запису проекту, яку буде подано до технічного секретаріату Програми.

Концептуальну записку та необхідний пакет документів з польської сторони підписали ректор Державної вищої професійної школи ім. Яна Гродка в Саноку проф. Ельжбета Ціпора та директор шпиталю  Хенрик Пришибицень.

Через відсутність на зустрічі директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ю.Пацюрка з української сторони пакет документів ще не підписаний.

Сторони домовились про подання спільного проекту до секретаріату Програми транскордонної співпраці.

 

Спільний Проект відповідає Постанові Кабінету Міністрів від 23.08.16р. № 554 «Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки» та Рішенню Європейської Комісії № C(2015) 9138 від 17.12.2015 про затвердження Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.


 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua