22 листопада 2017 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню"


Відбулась чергова зустріч представників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Вищої Професійної школи ім. Яна Гродка та Шпиталю м. Саноку у Польщі

 19.12.2016

В рамках започаткованої співпраці між Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Вищою Професійною школою ім. Яна Гродка та Шпиталем у м. Саноку  (Польща, Підкарпатське воєводство) 14 грудня поточного року відбулась чергова зустріч партнерів у Польщі.

Поїздку (на виконання наказу ДОЗ  ЛОДА №1090-к від 13.12.16р) було здійснено заступником директора з медичної роботи КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК Я. Пилипцем та заступником з економічних питань КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК Ю. Вербовецьким.

Працівниками закладу проведено зустріч з керівництвом Вищої школи (Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa im Jana Grodka w Sanoku) та Шпиталем м. Санок (Samodzielny Publiczny Zespoł Opieki Zdrowotnej w Sanoku). Метою зустрічі було узгодження, підготовка та підписання концептуальної записки Проекту, який буде поданий для отримання гранту Програми Транскордонної співпраці Польща-Білорусь - Україна 2014-2020.

У роботі взяли участь ректор Державної вищої професійної школи ім. Яна Гродка в Саноку проф. Ельжбета Ціпора, проректор Магдалена Конєчни, директор медичного інституту Кшиштоф Якубовський, керівник закладу медичного рятівництва Мартін Хуберт, директор шпиталю у м.Санок Хенрик Пришибицень, головна медична сестра шпиталю Катажина Кручек, завідувач віділенням екстреної медичної допомоги шпиталю Ярослав Савка.

У результаті роботи підготовлено концептуальну запису проекту, яку буде подано до технічного секретаріату Програми.

Концептуальну записку та необхідний пакет документів з польської сторони підписали ректор Державної вищої професійної школи ім. Яна Гродка в Саноку проф. Ельжбета Ціпора та директор шпиталю  Хенрик Пришибицень.

Через відсутність на зустрічі директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ю.Пацюрка з української сторони пакет документів ще не підписаний.

Сторони домовились про подання спільного проекту до секретаріату Програми транскордонної співпраці.

 

Спільний Проект відповідає Постанові Кабінету Міністрів від 23.08.16р. № 554 «Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки» та Рішенню Європейської Комісії № C(2015) 9138 від 17.12.2015 про затвердження Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.


 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua