19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У рамках Акції “Дні профілактики патологій шийки мати та грудної залози” відбувся семінар у Старосамбірському районі

 29.11.2016

В рамках Акції “Дні профілактики патологій шийки мати та грудної залози”,  28 листопада 2016 року відбувся семінар у Старосамбірському районі за участю лікарів Львівського онкологічного центру (ЛДОРЛДЦ) В. Мироновича,  В. Семенюк та О. Федорко.

 

Присутнім було запропоновано наступні доповіді:

  • Інноваційні підходи до скринінгу раку грудної залози та шийки матки проект зі Світовим Банком– В. Миронович
  • Скринінг раку шийки матки – В. Семенюк
  • Рак грудної залози – Федорко О.

Також на зустрічі була присутня координатор Міжрайонного скринінгового центру у м. Самбір по регіону Самбірський-Старосамбірський-Турківський райони Оксана Настьошина, яка розповіла колегам про можливості та діяльність скринінгового центру. Оксана Іванівна щиро вболіває за успішну реалізацію скринінгу на Львівщині і закликала власним прикладом розповідати та заохочувати жінок приділити один день у році власному здоров’ю.

Консультант з управління субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” Христина Пак представила присутнім поступки у впровадженні спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.

Також присутнім роздано інформаційні матеріали та запропоновано участь у флешмобі “Я вже обстежилась! А ти?”

Приділіть один день у році для впевненості у власному здоров’ї!

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua