23 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Зустріч з медиками Жовківщини у рамках Акції “Дні профілактики патологій шийки матки та грудної залози”

 23.11.2016

На Львівщині з 21 листопада до 2 грудня 2016 року триває Акція “Дні профілактики патологій шийки матки та грудної залози”, яка покликана привернути увагу жінок до гінекологічних обстежень та огляду молочних залоз і проведення мамографії.

У рамках Акції заплановано проведення виїзних зустрічей з медиками у райони області, перша з них відбулась у Жовківській районній лікарні.

Медичними працівниками районної лікарні, лікарям амбулаторій на фельдшерсько-акушерських пунктів про “Актуальність скринінгу та онкопревенції у мамології” розповів лікар мамолог, онкохірург Гордій Рибчинський (Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр). Також про “Скринінг патологій шийки матки” колегами розповіла лікар онкогінеколог Наталія Саврун (Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр).

Консультант з управління субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” Христина Пак розповіла про практичне впровадження скринінгових програм раку шийки матки та грудної залози у медичній практиці області завдяки спільному зі Світовим банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

У рамках візиту медикам роздано інформаційні матеріали для інформування пацієнтів та запропоновано взяти участь у мотиваційні акції. Пацієнткам, що вже пройшли обстеження у гінеколога чи мамолога, запропонують сфотографуватись з мотиваційним плакатом “Я вже обстежилась! А ТИ?” щоб на власному прикладі привернути увагу колег, подруг, знайомих та незнайомих жінок до важливості та необхідності своєчасного обстеження!

Приділіть один день у році для впевненості у власному здоров’ї!

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua