20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тренінг з надання екстреної медичної допомоги у Жидачівській ЦРЛ

 14.11.2016

11 листопада 2016 року лікарі - інструктори навчально - тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели тренінг для медичного персоналу Жидачівської ЦРЛ.

Під час проведення майстер – класу, інструкторами якого були Людмила Гера - завідувач навчально-тренувального відділу, Олег Щебель - лікар-інструктор навчально-тренувального відділу, Лілія Гураль - лікар-інструктор навчально-тренувального відділу. Було продемонстровано основні покрокові алгоритми та навики при проведенні серцево - легеневої реанімації (однією чи двома медичними рятівниками з використанням відповідного медичного обладнання та автоматичного зовнішнього дефібрилятора). Також були показані прийоми проведення такої реанімації у позашпитальних умовах. Присутні мали можливість під наглядом інструкторів практично відпрацювати навики на представленому манекені та ознайомитись з принципом роботи АЗД.

Ознайомившись з новими вимогами щодо надання допомоги пацієнтам у критичних станах, керівництво ЦРЛ виявило неабияку зацікавленість у навчанні медичного персоналу району та в подальшій співпраці зі службою екстреної медичної допомоги району. 

З метою подальшого поширення знань у наданні невідкладної медичної допомоги, спеціалісти ЛОЦЕМД МК отримали запрошення для продовження проведення тренінгів у закладах охорони здоров’я Львівської області у 2017 році.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua