26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Черговий виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер

 14.11.2016

11 листопада 2016 року в актовій залі Жидачівської районної ради відбувся виїзний семінар  навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення», в якому прийняли участь 140 сестер медичних, фельдшерів, акушерок закладів охорони здоров’я Жидачівського, Миколаївського районів та м. Новий Розділ.

Учасників семінару привітали: заступник голови Жидачівської районної ради, Ігор Лалак, головний лікар Жидачівської ЦРЛ Богдан Бойчук, які у своєму виступі відзначили важливу роль медичних сестер у розвитку та реформуванні системи охорони здоров’я.

Перед слухачами виступили наступні спеціалісти:

Н. Галапацголовний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства,  магістр із спеціальності «Сестринська справа» із презентаціями та тему: «Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я»,  «Правові та етико-деонтологічні аспекти у роботі медичних сестер закладів охорони здоров’я». Також було доведено до відома присутніх інформацію про впровадження стратегії інтегрованого ведення хвороб дитячого віку.

І. Шевчукпрезидент Львівської обласної асоціації медичних сестер, магістр із спеціальності «Сестринська справа»: «Розвиток професійних медсестринських об’єднань, асоціацій і співробітництва в медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню»

М. Тарасфахівець Асоціації „Служба організації інфекційного контролю ” провела заняття з наступних питань:

1.Комплексні системи гігієнічної обробки рук медичного персоналу:

2. Правила поводження з медичними відходами.

Про інновації в інфузійній терапії розповів маркетолог корпорації «Юрія-Фарм» Григр’єв Сергій.

Заступник головного лікаря Жидачівської ЦРЛ з медичної частини Людмила Яремцьо відзначила, що проведення таких семінарів є важливим для покращення професійного рівня молодших спеціалістів з медичною освітою.

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. 

 

 

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту 

охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства                                                                     Н. Галапац