20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині буде сучасне діагностичне обладнання

 11.11.2016

У рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» департамент охорони здоров’я 11 листопада 2016 року уклав першу угоду про постачання медичного обладнання.

Т.в.о директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак та директор офіційного представника GE Healtcare в Україні компанії «Діатех Україна» (офіційний представник Diatech SA) Володимир Гезей підписали угоду на постачання МРТ апарату, виробництва GE Medical Systems (USA).

Відповідно до угоди, постачання обладнання у Львівський регіональний онкологічний центр відбудеться у березні 2017 року. Загальна ціна договору 1 320 500,00 доларів США.

«Сьогодні відбулась надзвичайно важлива подія, підписання першої угоди по закупівлі обладнання в рамках проекту Світового Банку. «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» – це актуальний проект в нашій медицині, дякуючи якому лікарі зможуть виявляти хворобу на ранній стадії. Ми закупили нове сучасне обладнання, яке дозволить не тільки діагностувати патологію молочної залози та шийки матки, а й інші патології. Львівщина перша серед 8 областей, в яких реалізується проект Світового Банку. Область вже провела закупівлі та укладає угоди на постачання обладнання», - зазначила т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua