26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Плановий виїзд головного позаштатного спеціаліста Департаменту охорони здоров’я з медсестринства

     9.11.2016    

Згідно наказу Департаменту охорони здоров’я ЛОДА від 02.03.2016 р. № 183 «Про організацію та надання медичної і планово-консультативної допомоги закладам охорони здоров’я у 2016 році» та  з метою ознайомлення  з роботою медсестринської служби та надання організаційно-методичної допомоги в організації роботи,  08.11.2016р. головним позаштатним спеціалістом департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства Галапац Н.Б. і президентом Львівської обласної асоціації медичних сестер Шевчук І.Б. проведено виїзд у Комунальну 5-у міську клінічну поліклініку міста Львова.        

  

Під час перебування у закладі Галапац Н.Б. та Шевчук І.Б. зустрілися із головним лікарем поліклініки, доктором наук з державного управління, головним позаштатним спеціалістом департаменту охорони здоров’я ЛОДА і загальної практики-сімейної медицини, заслуженим лікарем України Лемішком Б.Б. та   головною медсестрою поліклініки, бакалавром із спеціальності «Сестринська справа» Холодзьон О.С., де обговорили перспективи розвитку медсестринської служби  ПМСД на засадах сімейної медицини.

 

 

Під час перебування у закладі Галапац Н.Б. та Шевчук І.Б. провели обхід та ознайомилися з роботою медсестринської служби відділення сімейної медицини центру ПМСД, центрі стаціонарної допомоги, реабілітаційному центрі.

Важливим аспектом в роботі медсестринської служби 5-ої МКП є запровадження програми безперервного розвитку фахівців сімейної медицини, згідно якої поводяться спільні заняття лікарів та медичних сестер, що є важливим в організації командного принципу роботи на засадах сімейної медицини.

 

Головний позаштатний спеціаліст

ДОЗ ЛОДА з медсестринства

Наталія Галапац