29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Спільна конференція Ради молодих лікарів Львівщини та субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» у м. Трускавець

 03.11.2016

Члени Ради молодих лікарів Львівщини (РМЛЛ) спільно із представниками субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» (консультантом з управління субпроектом Христиною Пак) відвідали Трускавецьку міську лікарню. Головний лікар Трускавецької міської лікарні Ігор Стасик розпочав зустріч та представив доповідачів.

Відтак голова РМЛЛ Юрій Токарєв розповів про діяльність Ради молодих лікарів Львівщини, зокрема роботу у 2015 році.

Оскільки у цілому світі жовтень – місяць боротьби з раком грудей, на зустрічі з медиками Трускавця, лікарі особливу увагу приділяли захворюванням грудної залози та сучасним методам ранньої діагностики, скринінгу раку молочної залози.

 

Член ради молодих лікарів, лікар онкомамолог Львівської онкологічної лікарні (ЛДОРЛДЦ) Гордій Рибчинський розповів про «Мастопатію та передракові стани в мамології», а також провів прийом для обстеження грудних залоз пацієнтів жіночої консультації.

 

Заступник головного лікаря з медичної частини ЛДОРЛДЦ, лікар онкохірург Орест Тріль розповів про «Скринінг раку грудної залози, як засіб онкопревенції», про значення і важливість, а також можливості скринінгу на Львівщині завдяки спільному зі Світовим банком проекту МОЗ України «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Про «золотий стандарт» у скринінгу раку грудної залози – мамографічне рентгенологічне дослідження – та в цілому про методи  променевої діагностики захворювань грудної залози – розповів завідувач кабінету комп’ютерної томографії ЛДОРЛДЦ Юрій Милян.

 

Метою зустрічей з медичними працівниками усіх рівнів та спеціальностей (сімейними лікарями, терапевтами, педіатрами, гінекологами, радіологами тощо) є пропагування ефективності та важливості проведення скринінгу, шляхом запрошення лікарями «першого контакту» якомога більшої кількості жінок для участі у обстеженні жіночого здоров’я (гінекологічного огляду із цитологічним дослідженням та мамографічного обстеження).

Ефективність лікування онкологічних захворювань на 85-100% залежить від їх раннього виявлення.

 

Скринінг рятує життя!

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони 

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua