19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Презентація проекту Британського медичного журналу (BMJ)


19.10.2016

 

В офісі Світового банку, 19 жовтня 2016 року, відбувається презентація проекту Британського медичного журналу (BMJ). Львівщину представють в.о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дорослому населенню, лікар-кардіолог Лілія Юхимів та консультант з управління субпроектом Христина Пак.

 

 

 

BMJ (The British Medical Journal) – тижневий медичний журнал Британською медичною асоціацією, який публікує статті в області медицини. Проте BMJ є не тільки журналом, а й всесвітньовідомою платформою з інформації про результати клінічних досліджень та  новинки у лікуванні. Це ресурс для постійного вдосконалення та підвищення кваліфікації медичних працівників. Команда BMJ співпрацює із більше ніж 750-ма установами у 60-ти країнах світу: провідними медичними університетами, міністерствами охорони здоровя, державними та приватними клініками.

 

 

В Україні за підтримки Світового банку та BMJ реалізовується Проект, який надаватиме можливість лікарям первинної ланки отримати доступ до доказової клінічної інформації (в тому числі для лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями) в режимі онлайн/офлайн та допомагатиме покращити якість надання медичної допомоги.

Доступ буде запропоновано 3 тисячам сімейних лікарів з метою об’єднання Проекту із регіональними субпроектами спільного зі Світовом банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua