19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Департамент охорони здоров'я повідомляє про закупівлю медичного обладнання

17.10.2016

Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА вкотре повідомляє про присудження договорів по закупівлі № ICB 4.1.2 "Обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах" (лоти 5 та 6). 

У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" департамент охорони здоров’я ЛОДА закуповує для діагностики та лікування пацієнтів цифрові мамографи експерт-класу та вищого класу, а також цифрові рентгендіагностичні апарати. 

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики "Проект Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" уряду України та МБРР № 8475-UA. 

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту № 5 (мамографи) можна ознайомитись українською та англійською мовами. 

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту № 6 (Цифрові рентгендіагостичні апарати) можна ознайомитись українською та англійською мовами.