18 січня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Департамент охорони здоров'я повідомляє про закупівлю медичного обладнання

17.10.2016

Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА вкотре повідомляє про присудження договорів по закупівлі № ICB 4.1.2 "Обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах" (лоти 5 та 6). 

У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" департамент охорони здоров’я ЛОДА закуповує для діагностики та лікування пацієнтів цифрові мамографи експерт-класу та вищого класу, а також цифрові рентгендіагностичні апарати. 

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики "Проект Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" уряду України та МБРР № 8475-UA. 

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту № 5 (мамографи) можна ознайомитись українською та англійською мовами. 

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту № 6 (Цифрові рентгендіагостичні апарати) можна ознайомитись українською та англійською мовами.