19 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Департамент охорони здоров'я підсилює матеріально-технічну базу установ

6.10.2016

Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА повідомляє про присудження договорів № ICB 4.1.2 "Обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах ".

У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" Департамент охорони здоровя ЛОДА закуповує для діагностики та лікування пацієнтів апарати УЗД, компютерний томограф (апарат КТ) та система ОФЕКТ з КТ, а також апарат МРТ. 

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №1 (УЗД-апарати) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 1 ua

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 1 eng

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №2 (УЗД-апарат експертного класу) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 2 ua   

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 2 eng

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №3 (Апарат комп’ютерної томографії, система ОФЕКТ з  КТ) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 3 ua

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 3 eng

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №4 (Апарат МРТ) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 4 ua

Повідомлення про присудження договору ICB. 4.1.2_Lot 4 eng

Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.

У Львівській області субпроект “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” спрямований на покращення стану здоров’я жіночого населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням.

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики “Проект Поліпшення охорони здоровя на службі у людей” уряду України та МБРР № 8475-UA.

З інформацією про субпроект можна ознайомитись на сайті Проекту http://wb.moz.gov.ua та Департаменту охорони здоров’я ЛОДА  http://www.health-loda.gov.ua

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua