20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулись українсько-польські навчання – тренування з порятунку людей при виникненні надзвичайної ситуації

 30.09.2016

29 вересня 2016 року в рамках проекту «CBRN – хімічні, біологічні, радіологічні і ядерні загрози – транскордонна безпека і співпраця. Частина ІІ», відповідно до програми «Польська допомога 2016» у мікрорайоні Рясне-2 відбулись навчання – тренування з порятунку людей при виникненні надзвичайної ситуації.

За легендою у будівлі, За легендою навчань, на території дослідного інституту фармацевтичної промисловості в одній із будівель відбувся вибух. Внаслідок цього виникла пожежа у адміністративній будівлі та на даху їдальні. У будівлі лабораторії ймовірно були пошкоджені ємності із небезпечними біологічними речовинами. Відтак, весь персонал лабораторії вважався таким, що зазнав впливу небезпечних речовин.
Через розвиток пожежі виникла небезпека для персоналу, який не міг самостійно здійснити евакуацію. На місце події негайно були направлені екстрені служби.
що належить дослідному інституту фармацевтичної промисловості стався вибух і виникла пожежа. У будівлі лабораторії ймовірно були пошкоджені ємності із небезпечними біологічними речовинами. Відтак, весь персонал лабораторії вважався таким, що зазнав впливу небезпечних речовин.
Через розвиток пожежі виникла небезпека для персоналу, який не міг самостійно здійснити евакуацію. На місце події негайно були направлені екстрені служби.
У будівлі лабораторії, ймовірно
, пошкоджені ємкості з  небезпечними біологічними речовинами. Самостійно потерплі не можуть вийти з будівлі, оскільки, в межах західної частини будівлі виникла загроза хімічного та біологічного зараження людей. Спеціальні підрозділи державної служби надзвичайних ситуацій сумісно з бригадами Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели рятувальні роботи у зоні виникнення екстреної події з великою кількістю потерпілих.

До участі у заході були задіяні 6 бригад екстреної медичної допомоги. Був розгорнутий сортувальний майданчик, при наданні медичної допомоги використовувались правила медичного сортування та алгоритми надання допомоги на дошпитальному етапі.

Роботу львівських рятувальників оцінювали представники делегації Szkoła Główna Służby Pożarniczej, начальник пожежної охорони міста Любліна та заступник генерального консула Республіки Польща у м. Львові.

Під час рятувальних робіт використовувались також і «мобільний комплекс  масової деконтомінації», легкі хімічні захисні костюмі та інше спорядження. З поставленим завданням бригади екстреної медичної допомоги справились на відмінно.


 

Прес-служба 

Департаменту охорони 

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua