26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Плановий виїзд головного позаштатного спеціаліста департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства

 28.09.2016

 Згідно наказу департаменту охорони здоров’я ЛОДА від 02.03.2016 р. № 183 «Про організацію та надання медичної і планово-консультативної допомоги закладам охорони здоров’я у 2016 році» та  з метою ознайомлення  з роботою медсестринської служби і надання організаційно-методичної допомоги в організації роботи,  27.09.2016р. головним позаштатним спеціалістом ДОЗ ЛОДА з медсестринства Галапац Н.Б. та президентом Львівської обласної асоціації медичних сестер Шевчук І.Б. проведено виїзд у Комунальну 6-у міську поліклініку міста Львова. 

 

Під час перебування у закладі Галапац Н.Б. та Шевчук І.Б. зустрілися із головним лікарем Котом М.М., заступником головного лікаря з медичної частини Романишин О.Д. та  головною медсестрою поліклініки Яковлево. О.М., де розповіли про розвиток медсестринства в Україні та Львівській області, а також обговорили перспективи розвитку мед сестринської служби поліклініки.

Під час перебування у закладі Галапац Н.Б. та Шевчук І.Б. провели обхід і ознайомилися з роботою медсестринської служби амбулаторії загальної практики-сімейної медицини 1-го поліклінічного відділення та 2-го поліклінічного відділення. Основні питання на які було звернуто увагу це:

1.Кваліфікаційний рівень молодших спеціалістів з медичною освітою та підготовка їх до атестації.

1.1.Удосконалення професійної освіти працюючих медсестер методом безперервного навчання на місцевих базах (проведення науково-практичних семінарів, конференцій як загально лікарняних так і згідно профілю роботи медсестер, проведення контролю рівня знань шляхом тестувань, заліків по маніпуляційній техніці, невідкладній медичній допомозі, інфекційному контролю та ін.).

2. Ведення медсестринської документації у відповідності до Стандартів акредитації ЗОЗ.

2.1. Планування роботи медсестринської служби ЛПЗ.

3. Виконання Тимчасових стандартів роботи медсестер ЛПЗ Львівської області із внесеними змінами, Тимчасових стандартів роботи медсестер загальної практики сімейної медицини ЛПЗ Львівської області.

3.1. Проведення оцінки якості роботи медичних сестер згідно методики, затвердженої Тимчасовими Стандартами роботи медичних сестер загальної практики-сімейної медицини ЛПЗ Львівської області та Тимчасовими Стандартами роботи медичних сестер  ЛПЗ Львівської області.

4. Інфекційна безпека, інфекційний контроль.

5. Надання невідкладної меддопомоги.

6. Впровадження в роботу Локальних протоколів медичної сестри (фельдшера, акушерки) з догляду за пацієнтом та виконання основних медичних процедур та  маніпуляцій та Індикаторів  якості  їх  виконання.

 

Головний позаштатний спеціаліст

ДОЗ ЛОДА з медсестринства                                                                                                  Галапац Н.Б.