18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Розпочато цикл тренінгів з відпрацюванням практичних навиків надання екстреної медичної допомоги працівників ЗОЗ області

 25.07.2016

З 25 липня поточного року розпочато цикл тренінгів згідно рішення апаратної наради Львівської обласної держадміністрації від 18.07.16р. (протокол № 143/0-7/16) та наказу департаменту охорони здоров’я від 21.07.16р. за № 564 «Щодо проведення навчань, тренінгів з відпрацюванням практичних навиків надання екстреної медичної допомоги працівників ЗОЗ області»

Головним структурним підрозділом у проведенні навчань-тренінгів є навчально-тренувальний відділ Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на чолі з директором установи Юрієм Пацюрко.

Навчання-тренінги проводять лікарі – практики, штатні працівники навчально - тренувального відділу та  медичні працівники з числа спеціалістів і фахівців структурних підрозділів установи, які пройшли навчання в Україні та за кордоном.

Для забезпечення практичного процесу тренінгів використовується матеріально-технічне комплектування навчально-тренувального відділу - устаткування для моделювання невідкладних станів та відпрацювання практичних навичок на рівні, що відповідає сучасним європейським стандартам в зазначеній галузі.

Першими районами, де провели тренінги інструктори ЛОЦЕМД була Дрогобицька районна лікарня. У рамках заняття лікар-інструктор навчально-тренувального відділу ознайомив присутніх з новими нормативними документами, які регламентують надання екстреної медичної допомоги.

Для учасників навчально-освітнього заходу  лікар-інструктор розповів та продемонстрував на манекені основні покрокові алгоритми при проведенні серцево - легеневої реанімації одним чи двома медичними рятівниками з використанням відповідного медичного обладнання. Слухачі мають можливість, під наглядом інструкторів, практично відпрацювати навики на представленому манекені. 

Довідково

Навчально-тренувальний відділ є спеціалізованим структурним підрозділом медичного профілю ЛОЦЕМД МК і розміщений на його базі. Для якісної роботи кадровий склад навчально-тренувального відділу був сформований з числа лікарів – спеціалістів, які були учасниками заходів з актуальних питань організації надання екстреної медичної допомоги в умовах масових заходів та катастроф, які проводились в Україні з міжнародною участю та за кордоном. До практичних занять зі слухачами у відділ залучались також досвідчені спеціалісти та фахівці структрурних підрозділів установи,  що забезпечило високий практичний рівень проведення підготовки курсантів. 

З 2012року по сьогодні навчально-тренувальний відділ здійснює один з інноваційних впроваджень у систему післядипломної підготовки медиків та немедичних працівників - проведення виїзних тренінгів та майстер-класів з питань надання екстреної медичної та домедичної допомоги. 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua