18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Для потреб пункту екстреної медичної допомоги «Добротвір» будуть закуплені необхідні запчастини для ремонту санітарного автомобіля

 25.07.2016

Агенцією регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району при фінансовій підтримці Фонду Східна Європа та компанії ДТЕК  було оголошено конкурс міні-проектів серед громадських організацій та ініціативних груп громадян селища Добротвір. Проекти були спрямовані на вирішення проблем, повідомлення про які публікувалися на веб-порталі «Відкрите місто». Участь у цьому конкурсі брали представники пункту екстреної медичної допомоги «Добротвір», який є структурним підрозділом Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За активної підтримки та сприяння директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрія Пацюрка  до участі у цьому конкурсі долучились і працівники пункту екстреної медичної допомоги «Добротвір».

Керівником проекту було обрано старшого фельдшера пункту екстреної  медичної допомоги «Добротвір» Лесю Магир. Проект мав назву «Забезпечення населення екстреною медичною допомогою». Метою проекту була закупівля запчастин для ремонту санітарного автомобіля. Голосування за міні-проекти конкурсу «Місто своїми руками – 2016» тривало з 6 червня  до 24 червня 2016 р. Перелік проектів було розглянуто та затверджено на сесії Добротвірської селищної ради. Проводився ретельний відбір проектів, які були найактуальнішими для селища.

Серед інших, переможцем конкурсу «Місто своїми руками – 2016» став проект поданий Лесею Магир. Наша колега отримала Сертифікат на право отримати грант. За грантові кошти для потреб пункту екстреної медичної допомоги «Добротвір» будуть закуплені необхідні запчастини для ремонту санітарного автомобіля УАЗ-3741.

Адміністрація Львівського центру медицини катастроф у подальшому підтримуватиме та сприятиме розробці проектів, подання заявок на грантові конкурси з метою покращення матеріально-технічної бази підпорядкованого структурного підрозділу «Добротвір», що в свою чергу покращить якість та ефективність надання медичної допомоги населенню Добротвора.

Нагадаємо, що минулого разу за грантові кошти був закуплений електрокардіограф та необхідне технічне забезпечення (стрічки діаграмні, електроди грудні, кабель відведень універсальний для ЕКГ, а також джгути венозні багаторазові, джгути медичні, термометри, ліхтарики діагностичні).

 Довідково:

З  1 липня 2012 року  Агенція регіонального розвитку Кам’янка-Бузького  району (за підтримки компанії ДТЕК)  почала формувати команду. Агенція напрацьовувала форму реєстрації та стратегію діяльності. Усі працівники пройшли  стажування в інших Агенціях України, для набуття необхідних навиків та перейняття досвіду роботи. 

Мета АРР сприяти економічному розвитку району, розвитку підприємництва, працювати над забезпеченням  зайнятості населення, збільшенням надходжень до бюджету, захистом законних прав та інтересів суб'єктів підприємництва регіону.  АРР сприяє знаходженню джерел коштів для всебічного економічного розвитку, формує  конкурентоспроможний ринок, прогнозує і визначає  перспективи подальшого економічного розвитку регіону.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua