20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Перші кроки у реформуванні системи фінансування охорони здоров’я на Львівщині

 22.07.2016

Сьогодні, 22 липня 2016 року, в рамках впровадження системи діагностично-споріднених груп відбувся візит фахівців Світового Банку до І міської клінічної лікарні імені князя Лева. Учасниками візиту були керівник проекту Світового Банку Фон Зао, міжнародний консультант з реформи системи  фінансування Тихомир Стрізреп, заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України» Сергій Дяченко та консультант з управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» Христина Пак.

Візит розпочався з огляду лікарні, який проводив заступник головного лікаря Борис Мороз. Зокрема, фахівці мали змогу побачити на практиці весь шлях пацієнта від оформлення до виписки, зосередили увагу на заповненні усіх важливих форм та журналів під час перебування хворого у медичному закладі.  І міська клінічна лікарня імені князя Лева була включена до пілотних установ, в яких буде впроваджуватись система діагностично-споріднених груп.

Ця робота є ще одним завданням центрального компоненту Проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», а саме реформи системи фінансування.

Перші кроки для пілотних закладів охорони здоров’я полягають у:

  • формуванні бази даних пролікованих хворих (оновлена форма 066/0);
  • підвищенні рівня інформатизації та комп’ютеризації персоналу.  

Завдяки зусиллям координатора субпроетку, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Богдана Чечотки та консультантів Львівська область займає перше місце серед областей України у реалізації Проекту Світового Банку. Пілотні ЗОЗ першими будуть проходити навчання медичних працівників, економістів, статистів і в подальшому саме ці особи будуть тренерами для інших установ.

Нагадаємо, що Львівщина приступила до реалізації нового компоненту проекту Світового Банку «Поліпшення здоров’я на службі людей». В рамках цього компоненту на прикладі кількох пілотних медичних закладів буде відпрацьовуватись нова модель фінансування закладів охорони здоров’я, що базується на впровадженні системи діагностично-споріднених груп (ДСГ).

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua