23 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась зустріч щодо системи покрокового розподілу коштів для закладів охорони здоров’я

 20.07.2016

Сьогодні, 20 липня 2016 року, в актовому залі Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації відбулась зустріч щодо системи покрокового розподілу коштів для закладів охорони  здоров’я. У заході взяли участь: заступник директора Центру медичної статистики МОЗ України Сергій Дяченко, спеціаліст з питань охорони здоров’я, економіст Олена Дорошенко, керівник економіко-політичних досліджень Київської школи економіки Наталія Шаповал, консультант Світового Банку в рамках дослідження державних витрат на охорону здоров’я Світлана Суховій та представники  Львівського онкоцентру, інформаційно-аналітичного центру, Дрогобицького РТМО, мм. Дрогобича, Стрия і Миколаєва.

Під час зустрічі було обговорено проблемні питання, зокрема, як відбувається розподіл коштів, куди потрібно спрямовувати їх та в яких сферах є недофінансування.

Олена Дорошенко продемонструвала слайдову презентацію, в якій зосередила увагу на аналізі видатків на ЗОЗ, структурі бюджету, методиці проведення обміну витрат, групах вхідних даних та схемі для покрокового розподілу видатків.

«Покроковий розподіл витрат - система даних про заклад охорони здоров’я. Процедура вимагатиме значних зусиль, щоб заповнити форму даними, але це допоможе реально оцінити ситуацію», - додала економіст.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua