19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулась зустріч щодо системи покрокового розподілу коштів для закладів охорони здоров’я

 20.07.2016

Сьогодні, 20 липня 2016 року, в актовому залі Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації відбулась зустріч щодо системи покрокового розподілу коштів для закладів охорони  здоров’я. У заході взяли участь: заступник директора Центру медичної статистики МОЗ України Сергій Дяченко, спеціаліст з питань охорони здоров’я, економіст Олена Дорошенко, керівник економіко-політичних досліджень Київської школи економіки Наталія Шаповал, консультант Світового Банку в рамках дослідження державних витрат на охорону здоров’я Світлана Суховій та представники  Львівського онкоцентру, інформаційно-аналітичного центру, Дрогобицького РТМО, мм. Дрогобича, Стрия і Миколаєва.

Під час зустрічі було обговорено проблемні питання, зокрема, як відбувається розподіл коштів, куди потрібно спрямовувати їх та в яких сферах є недофінансування.

Олена Дорошенко продемонструвала слайдову презентацію, в якій зосередила увагу на аналізі видатків на ЗОЗ, структурі бюджету, методиці проведення обміну витрат, групах вхідних даних та схемі для покрокового розподілу видатків.

«Покроковий розподіл витрат - система даних про заклад охорони здоров’я. Процедура вимагатиме значних зусиль, щоб заповнити форму даними, але це допоможе реально оцінити ситуацію», - додала економіст.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua